KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7325216
nr 732 5216
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 278/310, signerad -55, motivets mått: 40x34
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:05:50
19/12 17:00:25
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén